Miasto Gdańsk IKM Instytucja Kultury Miasta Gdańska

Zmiany, zmiany

Opublikowano 18 grudnia 2017, Przejdź do komentarzy
Tagi:
Kategorie: Aktualności

Pracujemy nad nową stroną Obserwatorium Kultury (ta strona nie jest już aktualizowana). W międzyczasie zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku.

A poniżej informacja o naszych planach na rok 2018.

[wersja tekstowa]

Co w 2018?

Zaprosimy Was na KaWę – Kulturalną Wymianę: warsztaty, konsultacje dla kadr kultury, między innymi o marketingu, pracy zespołowej, organizacji wydarzeń oraz na tematy, które nam zaproponujecie.

Zorganizujemy drugą edycję Akademii Nowych Mediów.

Rozkręcimy projekty, które rozpoczęły się w 2017 roku: koLEKCJE i Kultura spotyka biznes.

Wydamy książkę o gdańskich badaniach nad kulturą.

Rozpoczniemy nowy projekt: badanie publiczności gdańskich instytucji kultury, inspirowane badaniami publiczności instytucji warszawskich.

Częścią tego projektu będzie kurs prowadzenia badań własnych dla instytucji i innych organizacji, które zajmują się kulturą.

Będziemy gościć autorów i autorki raportów badawczych i książek. Na pierwsze spotkanie zaprosimy osoby zaangażowane w projekt “Badanie publiczności warszawskich instytucji kultury”.

Wydamy ebooka o patronatach medialnych. To publikacja towarzysząca konferencji Marketing w kulturze.

Jak w poprzednich latach, zaangażujemy studentów i studentki socjologii Uniwersytetu Gdańskiego w prowadzenie wspólnego projektu badawczego.

Przewidujemy nieprzewidziane, dlatego w przyszłym roku znajdzie się też miejsce dla kilku wydarzeń, których nie ma na tej liście.

 

To wszystko przygotowujemy pod szyldami naszych trzech programów: Obserwatorium Kultury, Medialab Gdańsk i Kulturalna Wymiana.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Natalia Brylowska

natalia.brylowska@ikm.gda.pl

Sławomir Czarnecki

slawomir.czarnecki@ikm.gda.pl

Karina Rojek

karina.rojek@ikm.gda.pl

 

 

« Wróć do listy wpisów

Napisz do nas

Miasto Gdańsk IKM Instytucja Kultury Miasta Gdańska
2013 © Instytut Kultury Miejskiej. O ile nie stwierdzono inaczej teksty dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska